تولیدات ویژه:

تمام اجزای دستگاه ها طوری طراحی شده اند که از زمان استارت به راحتی باهم هماهنگ عمل می کنند تا کارایی را افزایش دهند و در عین پایین نگهداشتن هزینه راه اندازی، سهولت نگهداری و تعمیرات را به همراه داشته باشند.

تمام دیزل ژنراتورهای کومینز پاور تولید شده تا توان 70کاوا قابل ارائه با پوشش محافظ و ضد صدا می باشند. پوشش ها ضمن حفاظت از دیزل ژنراتورها به نحوی طراحی گردیده اند که باعث کارکرد بهینه سیستم خنک کننده بوده و این طراحی باعث اطمینان از عدم افت توان دیزل ژنراتور و امکان کارکرد در شرایط محیطی می گردد. دسترسی آسان به نقاط مورد نیاز برای سرویس دیزل ژنراتور و فضای لازم برای نگهداری مولد توسط اپراتور با وجود پوشش از مزایای طراحی کمپانی کومینز پاور می باشد.

اتاقک در برگیرنده دستگاه، در دو سایز موجود می باشد و قدرت صداگیری آن مطابق با استاندارد EC/14/2000 می باشد.

سیستم کنترل دیجیتال

امروزه داشتن یک مولد برق قابل اعتماد و انعطاف پذیر که طرز استفاده از آن آسان باشد از هر زمان دیگر مهمتر است. تفاوتی نمی کند که سیستم مولد قدرت شما برای مصارف دائم باشد یا اضطراری و یا اینکه بخواهید از مزایای تقسیم نیرو بوسیله برق شهر استفاده کنید. چرا که کلید رسیدن به تمام این مواردو یا فراتر از آن استفاده از سیستم کنترل پیشرفته دیجیتالی پارالل می باشد.

هیچ سیستمی مزایای کنترل دیجیتالی از زمان استارت، سازگارسازی و جابجا کردن بدون مشکل برق، تشخیص کنترل از راه دور و توانایی های شبکه ای، مانند سیستم کنترل دیجیتال پارالل پیشنهادی ما را در اختیار شما نخواهد گذاشت.